Masakroi me thikë gruan dhe djalin 5 vjeç, vetëvritet në burg 39 vjeçari

Evropë

Masakroi me thikë gruan dhe djalin 5 vjeç, vetëvritet në burg 39 vjeçari

Më: 27 shtator 2021 Në ora: 12:33
Alexandro Riccio vrau gruan Teodora Casasanta dhe djalin e tyre

Alexandro Riccio, 39-vjeçari italian që vrau gruan Teodora Casasanta dhe djalin e tyre 5 Ludovico, i ka dhënë fund jetës së tij në qeli.

Agjentët e burgut thanë se ata e kanë gjetur Riccion pa shenja jete në të gdhirë të së dielës.

Kujtojmë se ai vrau gruan dhe djalin me thikë e më pas u hodh nga ballkoni i apartamentit, për të kryer vetëvrasje.

Por asokohe ai ia doli që të shpëtonte me disa lëndime në trup.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat