Greqi/ U përdhunua nga i dashuri i motrës, dëshmia rrëqethëse e 14-vjeçares: Më hoqi bluzen, më përkëdheli gjoksin

Evropë

Greqi/ U përdhunua nga i dashuri i motrës, dëshmia rrëqethëse e 14-vjeçares: Më hoqi bluzen, më përkëdheli gjoksin

Më: 18 janar 2022 Në ora: 12:05
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qershor të vitit të kaluar në Greqi. Një 14-vjeçare akuzon të dashurin e motrës së saj se ka abuzuar me të duke thënë se i shkatërroi adoleshencën.

Në rrëfimin para policisë tregoi si ndodhi ngjarja duke thënë: “Shkova dhe qëndrova një javë në shtëpinë e motrës time, është 28 vjeçe dhe jeton me të dashurin e saj, i cili është rreth 30 vjeç. Natën e së premtes, 18 qershor 2021, ndodhi diçka shumë e rëndë. Ai më përdhunoi. Pasdite shkova në supermarket dhe mora patate. Kur shkova në dhomën time të gjumit, u ula në shtrat për t’i ngrënë dhe po shihja video në Tik Tok.

Motrën time e kishte zënë gjumi. Unë isha në dhomën time në shtrat dhe kisha derën e dhomës hapur sepse më thoshte motra që ta lija hapur kur fle. E kisha kthyer shpinën nga dera. Në një moment, rreth orës 11:30, ai hyri brenda. Në fillim nuk e dëgjova. Pastaj më mbylli gojën me dorë dhe më that ë mos flas se motra po flinte. U përpoqa ta shtyj po ishte shumë më i fortë se unë prandaj nuk fola. Ai më hoqi bluzen dhe më përkëdhelte gjoksin. Më hoqi pantallonat e shkurtra dhe të brendshmet deri në gjunjë dhe më preku. Hoqi dhe pantallonat e tij dhe më përdhunoi. Kisha shumë dhimbje, shkova në tualet dhe pashë gjak”.

E pyetur nëse 32-vjeçari kishte marrë masa mbrojtëse, e mitura tha “jo”. Në përfundim të rrëfimit, e mitura u shpreh: “Nuk dua ta shoh më. Më shkatërroi adoleshencën dhe ndoshta marrëdhënien time me motrën time. Nuk më intereson aq shumë nëse ai dënohet”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat