Shpërthime edhe në Ivano-Frankivsk

Evropë

Shpërthime edhe në Ivano-Frankivsk

Nga: A.M. Më: 13 mars 2022 Në ora: 06:47
Pamje nga Ukraina

Qytetarët e Ukrainës sërish nuk kanë pasur një gjumë të mirë.

Gjatë tërë natës ka pasur shpërthime të shumta, tansmeton "Bota sot".

BBC shkruan se ka pasur shpërthime në qytetin perëndimor të Ivano-Frankivsk.

Përveç mediave ndërkombëtare për këto shpërthime kanë raportuar edhe mediat ukrainase.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat