14 lëkundje tërmeti brenda 12 orëve në Greqi

Evropë

14 lëkundje tërmeti brenda 12 orëve në Greqi

Më: 22 shtator 2023 Në ora: 18:30
Foto ilustrim

Mediat greke shkruajnë se brenda 12 orëve, 14 tërmete u regjistruan në Gjirin e Korinthit.

Informacioni është publikuar në faqen zyrtare që raporton tërmetet në Athinë me një devijim prej disa sekondash.

Tërmetet ishin të vogla dhe të gjithë kishin të njëjtën epiqendër.

Lëvizjet kanë shkaktuar frikë te qytetarët. Nuk raportohen probleme në ndërtesa apo në njerëz.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat