Gjermania mbron BE-në - Bota Sot
Gjermania mbron BE-në

Evropë

Gjermania mbron BE-në

Më: 22 shtator 2017 Në ora: 12:30
Angela Merkel dhe Martin Schulz

Nëse sondazhet dalin të sakta, Angela Merkel do të jetë edhe katër vjet të tjerë në krye të Gjermanisë. Ekonomia në këtë vend është e fortë, besimi është i lartë, ndërsa rivali kryesor i Merkelit, Martin Schulz, nuk ka arritur t’i japë ndonjë goditje që do ta dëmtonte.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...