Aksident i rëndë në Francë, ka të vdekur - Bota Sot
Aksident i rëndë në Francë, ka të vdekur

Evropë

E martë, 16 tetor 2018

Aksident i rëndë në Francë, ka të vdekur

Më: 14 dhjetor 2017 Në ora: 19:12
Ilustrim

Të paktën katër të rinj kanë vdekur dhe shtatë të tjerë janë lënduar si rezultat i ndeshjes së një autobusi të shkollës dhe një veture në qytetin Perpinjan të Francës.

“Të gjitha shërbimet urgjente janë mobilizuar dhe është krijuar njësia e krizës", njoftuan autoritetet e këtij qyteti në Twitter.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test