Helmohet familja katëranëtarshe nga monoksidi i karbonit - Bota Sot
Helmohet familja katëranëtarshe nga monoksidi i karbonit

Evropë

E martë, 23 tetor 2018

Helmohet familja katëranëtarshe nga monoksidi i karbonit

Më: 5 shkurt 2018 Në ora: 18:56
Policia gjermane bënë të ditur se rasti ka ndodhur sot në Eslingen, vendbanim që gjendet afër Shtutgardit, raporton AP.

Një familje katëranëtarshe është helmuar nga monoksidi i karbonit, si pasojë e djegies së qymyrit.

Policia gjermane bënë të ditur se rasti ka ndodhur sot në Eslingen, vendbanim që gjendet afër Shtutgardit, raporton AP.  

Policia ishte njoftuar nga të afërmit, pasi askush nuk përgjigjej në thirrjet e tyre telefonike dhe as në derë, dhe nga dritarja kanë parë të shtrirë në dysheme dy nga anëtarët e familjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test