Papa mendon për tërheqje - Bota Sot
Papa mendon për tërheqje

Evropë

Papa mendon për tërheqje

Më: 15 maj 2018 Në ora: 13:56
Papa Franchesco

Papa Franchesco deklaroi sot se po mendon për atë se kur mund të jetë koha e duhur për t’u tërhequr nga posti.

Ai ka bërë këto komente në lutjen e mëngjesit dhe Vatikani nuk ka bërë të ditur tekstin e plotë të deklaratës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test