Bullgaria i pret krah hapur liderët evropianë dhe ballkanikë - Bota Sot
Bullgaria i pret krah hapur liderët evropianë dhe ballkanikë

Evropë

E enjte, 18 tetor 2018

Bullgaria i pret krah hapur liderët evropianë dhe ballkanikë

Më: 17 maj 2018 Në ora: 15:52
Boyko Borissov

Kryeministri i Bullgarisë, Boyko Borissov, shteti i të cilit sivjet kryeson Presidencën e Këshillit të Bashkimit Evropian, ishte nikoqiri i të gjithë liderëve evropianë e ballkanikë në Samitin e Sofjes.

Këto janë disa foto nga pritja e tij mirëseardhëse për liderët pjesëmarrës të këtij samiti të rëndësishëm për Bashkimin Evropian dhe Ballkanin Perëndimor.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test