Publikohet momenti i arrestimit të bosit të drogës britanike, pas 'jetesës si një fantazmë' për shtatë vite - Bota Sot
Publikohet momenti i arrestimit të bosit të drogës britanike, pas 'jetesës si një fantazmë' për shtatë vite

Evropë

E enjte, 18 tetor 2018

Publikohet momenti i arrestimit të bosit të drogës britanike, pas 'jetesës si një fantazmë' për shtatë vite

Nga: Bota Sot Më: 13 qershor 2018 Në ora: 20:36
Pamje nga vendi i ngjarjes

Policia e Lituanisë  ka arrestuar bosin e drogës i cili ka jetuar një jetë “fantazmë “ për shtatë vitet e fundit.

Britaniku James Mulvey ndryshe i njohur i “pakapshmi” është arrestuar në një hotel, duke përdorë një emër të rrem.

Image

42-vjeçari, me origjinë nga Solihull në Birmingham, jetoi një jetë luksoze me makina sportive dhe ora të modës së fundit, ndërsa jetonte në arrati dhe deri sa fitonte rreth £ 75,000 në javë. 

Kurse, tabloidi britanik “The sun”, ka publikuar momentin e arrestimit të James Mulvey i cili nga droga ka fituar 40 milion £.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test