Djali i Vuçiç si tifoz në Rusi, me disa të akuzuar për vrasje - Bota Sot
Djali i Vuçiç si tifoz në Rusi, me disa të akuzuar për vrasje

Evropë

Djali i Vuçiç si tifoz në Rusi, me disa të akuzuar për vrasje

Më: 19 qershor 2018 Në ora: 20:41
Djali në mes (i rrethuar me të kuq) është Danilo Vuçiç i biri i presidentit serb, Aleksandar Vuçiç.

Djali i Presidentit të Serbisë, Danilo Vuçiç, gjatë qëndrimit të tij në Kampionatin Botëror është shfaqur i shoqëruar me kriminel dhe vrasës të dënuar.

Djali në mes (i rrethuar me të kuq) është Danilo Vuçiç i biri i presidentit serb, Aleksandar Vuçiç. Në të majtë është Milani Krasic i cili është dënuar me 15 vjet burg për vrasje, megjithatë vendimi i gjykatës është hedhur poshtë dhe tani po pret një gjyq të ri.

Ndërkohë ai është i lirë të bëjë tifo në kupën botërore në shoqëri të djalit të presidentit serb, Vuçiç. Në të djathtë shihet Aleksandër Vidojevic një person me dosje penale dhe anëtar i familjes së krimit serb.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test