Stuhia e "fshin" Serbinë - Bota Sot
Stuhia e "fshin" Serbinë

Evropë

E hënë, 12 nëntor 2018

Stuhia e "fshin" Serbinë

Më: 9 korrik 2018 Në ora: 11:03
Serbi

Një situatë e rëndë e motit dhe me stuhi është duke mbajtur në Serbi. 

Dhjetëra rrugë në zonën e Golija aktualisht janë të mbyllura, ndërsa dëmtime të mëdha janë bërë nëpër shtëpi. 

Shumë fshatra janë duke u përballur me probleme të furnizimit me ujë të pijshëm.

Komisionet Komunale do ta vlerësojnë dëmin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test