Vladimir Putin, një qitës i lindur. Kap objektivin 600 metra larg - Bota Sot
Vladimir Putin, një qitës i lindur. Kap objektivin 600 metra larg

Evropë

E mërkurë, 24 tetor 2018

Vladimir Putin, një qitës i lindur. Kap objektivin 600 metra larg

Më: 20 shtator 2018 Në ora: 11:44
e

Vladimir Putin dëshmoi se është një qitës vdekjeprurës, teksa shfaqet në një video të publikuar që të realizojë gjuajtje perfekte nga 600 metra.

Njeriu më i fuqishëm i Rusisë, shënjestroi kokën, mëlçinë dhe barkun e një objektivi statik, të vendosur 600 metra larg, teksa testonte snajperin e ri Chukavin, të projektuar nga Kalashnikov i njohur si SVCh-308.

Por duket se mosha ka bërë të vetën, pasi dy prej gjuajtjeve nuk e kapën objektivin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test