Rrëzimin e hidroavionit britanik dyshohet se e shkaktoi njëri nga pasagjerët - Bota Sot
Rrëzimin e hidroavionit britanik dyshohet se e shkaktoi njëri nga pasagjerët

Evropë

Rrëzimin e hidroavionit britanik dyshohet se e shkaktoi njëri nga pasagjerët

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 12:04
Hidroavioni i rrëzuar

Një rrezim i një hidroavioni, i cili la të vdekur një familje britanike prej pesë anëtarësh, mund të jetë shkaktuar nga njëri nga të pranishmit në bord.

Sipas hetimeve të deritanishme, njëri nga familjarët e goditi aksidentalisht pilotin duke e lënë atë pa ndjenja.

Ngjarja dyshohet se ndodhi kur njëri nga pasagjerët po tentonte të bënte fotografi dhe e goditi atë me krah në kokë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...