Qeveria zotohet për zbardhjen e fatit të të pagjeturve

Fejtone

Qeveria zotohet për zbardhjen e fatit të të pagjeturve

Nga: Lirie Hajdari Më: 27 prill 2010 Në ora: 20:24

Prishtinë, 27 prill - Me rastin e Ditës së të pagjeturve në Kosovë, kryeministri Hashim Thaçi shprehi zotimin për angazhimin e fuqishëm të institucioneve të Kosovës dhe atyre ndërkombëtare për zbardhjen e fatit të të pagjeturve, duke theksuar se kjo është brengë jo vetëm e familjarëve, por edhe e institucioneve të vendit...

(Tekstin e plotë mund ta lexoni në numrin e nesërm të gazetës, “Bota sot”)

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat