Të mbrohen interesat shqiptare, të kapen dorasit maqedonas

Fejtone

Të mbrohen interesat shqiptare, të kapen dorasit maqedonas

Më: 29 prill 2010 Në ora: 20:33

Shoqata për mbrojtjen dhe afirmimin e identitetit kombëtar me seli në Tetovë Illyricum Libertas - Tetovë, është e shqetësuar thellë nga aktet e fundit të vrasjeve të pasqaruara të disa qytetarëve shqiptarë në Shkup dhe më gjerë ...,

(Tekstin e plotë mund ta lexoni në numrin e nesërm të gazetës, “Bota sot”)

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat