Grabitje me armë në një market në Ferizaj - Bota Sot
Grabitje me armë në një market në Ferizaj

Ferizaj

Grabitje me armë në një market në Ferizaj

Më: 25 janar 2019 Në ora: 09:56
Ilustrim

Një grabitje e armatosur ka ndodhur në një market në fshatin Zaskok të Ferizajt, njofton Policia.

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se përderisa ishte në marketin e tij, tre persona të maskuar dhe nën kërcënim të armëve të zjarrit i kanë grabitur 200(dyqind)  euro para të gatshme”, thuhet në njoftim.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...