Zhduket një person në Ferizaj - Bota Sot
Zhduket një person në Ferizaj

Ferizaj

Zhduket një person në Ferizaj

Më: 5 shkurt 2019 Në ora: 13:48
Foto ilustrim

Në fshatin Talinoc të Ferizajit është raportuar për një person të zhdukur. Lajmin e ka bërë të ditur një nga familjarët e tij, i cili njëherit e ka paraqitur rastin në Polici.

Personi i zhdukur  është i  gjinisë mashkullore  ndërsa familjarët tregojnë se ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...