Autori i vrasjes në Ferizaj, dyshohet të jetë një 17-vjeçar - Bota Sot
Autori i vrasjes në Ferizaj, dyshohet të jetë një 17-vjeçar

Ferizaj

Autori i vrasjes në Ferizaj, dyshohet të jetë një 17-vjeçar

Më: 20 shkurt 2019 Në ora: 14:46
Pamje nga vendi i ngjarjes

Policia njoftoi se ka arrestuar një të dyshuar për vrasjen që ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Ferizaj ku është qëlluar për vdekje 25-vjeçari me iniciale M.A.

Personi i ndaluar është 17-vjeçari me iniciale Sh.R. dhe aktualisht është në fazën e intervistimit.

Po ashtu, policia tha se kanë gjetur dhe konfiskuar armën me të cilën dyshohet se është kryer vepra.

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 12:30 në rrugën “Ahmet Kaqiku” në Ferizaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...