Banorë të tri fshatrave të Ferizajt në protestë - Bota Sot
Banorë të tri fshatrave të Ferizajt në protestë

Ferizaj

Banorë të tri fshatrave të Ferizajt në protestë

Më: 16 mars 2019 Në ora: 10:37
Banorë të tri fshatrave të Ferizajt në protestë

Sot do të protestojnë banorët e fshatrave Bablak, Tërrn , Koshare dhe Luboc për asfaltimin e një rruge në këtë pjesë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...