Bizneset në Ferizaj e duan të dielën pushim - Bota Sot
Bizneset në Ferizaj e duan të dielën pushim

Ferizaj

Bizneset në Ferizaj e duan të dielën pushim

Më: 23 mars 2019 Në ora: 20:40
Ferizaj

Punëtorët e dyqaneve dhe bizneseve të tjera në Ferizaj po kërkojnë që dita e diel, të jetë ditë pushimi.

Ata kanë kërkuar që asnjë biznes të mos punojë gjatë kësaj dite në Ferizaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...