Videoja kur gruaja nga Ferizaj hidhet nga kati i gjashtë i një ndërtese - Bota Sot
Videoja kur gruaja nga Ferizaj hidhet nga kati i gjashtë i një ndërtese

Ferizaj

Videoja kur gruaja nga Ferizaj hidhet nga kati i gjashtë i një ndërtese

Më: 25 prill 2019 Në ora: 15:52
Pamje e shkeputur nga video

Një grua para pak minutave ka kërcyer nga një largësi e madhe në qytetin e Ferizajt. Dyshohet se gruaja ka tentuar që të kryej vetëvrasje.

Ajo është hedhur nga kati i gjashtë i një ndërtese në Ferizaj.

Rastin e ka konfirmuar edhe policia e Kosovës.

Të njëjtit kanë thanë se janë në vendin e ngjarjes si dhe janë duke i kryer hetimet.

Në vendin e ngjarjes është edhe autoambulanca. Nuk dihet ende gjendja shëndetësore pas hedhjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat