Vajza nga Ferizaj bëhet nënë në moshën 16 vjeçare - Bota Sot
Vajza nga Ferizaj bëhet nënë në moshën 16 vjeçare

Ferizaj

Vajza nga Ferizaj bëhet nënë në moshën 16 vjeçare

Më: 5 maj 2019 Në ora: 11:46
Foto ilustrim

Një vajzë e mitur nga Ferizaj, raportohet se të shtunen ka lindur një fëmijë në repartin e Gjinekologjisë në QKUK

Sipas policisë vajza kishte bashkëjetuar me një person para se t’i mbushte 16 vjeç, ndërsa babai i së miturës e ka raportuar rastin në polici.

“Ankuesi K-Ashkali ka raportuar se në repartin e Gjinekologjisë në QKUK është e shtrirë vajza e tij 16 vjeçare e cila kishe lindur një fëmijë. Viktima kishte bashkëjetuar me të dyshuarin K-Ashkali para se të arrinte moshën 16 vjeçare”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

I dyshuari është intervistuar në prani të avokatit dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...