Bytyqi viziton shkollën fillore ‘Gjon Serreqi’ në Ferizaj (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
Bytyqi viziton shkollën fillore ‘Gjon Serreqi’ në Ferizaj (Drejtpërdrejt)

Ferizaj

Bytyqi viziton shkollën fillore ‘Gjon Serreqi’ në Ferizaj (Drejtpërdrejt)

Më: 24 shtator 2019 Në ora: 09:47
Foto

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi vizion shkollën fillore “Gjon Serreqi” në Ferizaj.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...