Salihaj: Dega në Ferizaj, i dha përkrahje të fuqishme LDK-së

Ferizaj

Salihaj: Dega në Ferizaj, i dha përkrahje të fuqishme LDK-së

Nga: A.SH Më: 29 shtator 2019 Në ora: 18:56
Adem Salihaj

Kandidati për deoutet të LDK-së, Adem Salihaj përmes një postimi në Facebook, ka treguar se Dega e LDK-së në Ferizaj, po i jep përkrahje të fuqishme LDK-së dhe kandidatëve të saj.

Postimi në Facebook:

Nëndega e tretë, nga e cila vi unë, i dha përkrahje të fuqishme LDK-së dhe kandidatëve të saj.
Në tubimin, në të cilin morën pjesë një numër i madh perkrahësish dhe simpatizantësh, u prezentuan kandidatët e degës së LDK-së në Ferizaj.
Dega e LDK-së në Ferizaj mbrëmë mbajti edhe tri tubime të tjera në Muhoc, Prelez i Jerlive dhe Prelez i Muhaxherëve. Në të gjitha keto tubime ju shpreh perkrahje kandidatëve nga Ferizaj dhe kryeministres në ardhje, zonjes Vjosa Osmani.
Dega e LDK-së në Ferizaj do të vazhdojë me tubime të sukseshme edhe në nëndegët tjera.
Kthesa e madhe po vjen.
#AdemSalihaj50
#Vjosakryeministre
#LDK134

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat