Arrestohet ferizajasi, u kap duke fotografuar votën

Ferizaj

Arrestohet ferizajasi, u kap duke fotografuar votën

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 17:48
Foto ilustrim

Sot rreth orës 12:00 në fshatin Noredimë të Ferizajt, është parë një person duke votuar fletëvotimin.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë, Agim Gashi.

“Rreth orës 14:00 në fshatin Nerodimë është zënë një person duke e fotografuar votën. I njëjti është dërguar në polici, është intervistuar dhe është liruar në procedurë të rregullt, me vendim të prokurorit”, tha ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat