Zhduket një vajzë nga Ferizaj

Ferizaj

Zhduket një vajzë nga Ferizaj

Më: 18 dhjetor 2019 Në ora: 13:21
Foto ilustrim

Policia në Ferizaj njofton se një burrë i komunitetit ashkali ka raportuar se vajza e tij me aftësia të kufizuara është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat