Realizohet kërkesa e Amir Rexhepit, dita e diel bëhet ditë pushimi në Ferizaj!

Ferizaj

Realizohet kërkesa e Amir Rexhepit, dita e diel bëhet ditë pushimi në Ferizaj!

Nga: K. G. Më: 28 shkurt 2020 Në ora: 13:51
Realizohet kërkesa e Amir Rexhepit, dita e diel bëhet ditë pushimi në Ferizaj!

Sot u votua në Kuvendin Komunal të Ferizajt, që dita e diel të jetë ditë pushimi në Komunën e Ferizajt. 

Realizohet kërkesa e anëtari të Kuvendit Komunal të Ferizajt, Amir Rexhepit, dita e diel bëhet ditë pushimi në Ferizaj!

Me shumicë votash u votua rregullorja që dita e diel të bëhet ditë pushimi.

Kjo është mirëpritur dhe përshëndetur nga qytetarët ferizajas, sidomos nga punëtorët, për faktin se e gëzojnë të drejtën që të dielën të pushojnë, që është normale në çdo vend të botës perëndimore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat