Vidhen dy pushkë gjuetie në Ferizaj

Ferizaj

Vidhen dy pushkë gjuetie në Ferizaj

Më: 7 mars 2020 Në ora: 13:15
Foto ilustrim

Një person në Ferizaj ka informuar se persona të pa njohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur dy pushkë gjuetie, të cilat ishin me leje.

Ngjarja ka ndodhur në orën dy pas mesnate.

“Ankuesi mashkull  kosovar, ka informuar se persona të pa njohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur dy pushkë gjuetie, të cilat ishin me lej”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat