Aliu viziton Qendrën Operative Emergjente Lokale

Ferizaj

Aliu viziton Qendrën Operative Emergjente Lokale

Më: 21 prill 2020 Në ora: 18:47
Agim Aliu

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu bashkë me drejtorin e Shërbimeve Publike dhe Emergjencë, Arben Halili, ka vizituar sot Qendrën Operative Emergjente Lokale në këtë komunë, ku po regjistron çdo kërkesë në 24 orë për 7 ditë të javës.
Aliu ka inkurajuar punëtorët në këtë qendër, të cilët i përgjigjen thirrjes dhe nevojave të qytetarëve që t’i jap zgjidhje sfidave me përballimin e situatës me COVID-19.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat