​Aliu: Policët dhe zjarrfikësit mbeten krahu i pazëvendësueshëm për sigurinë

Ferizaj

​Aliu: Policët dhe zjarrfikësit mbeten krahu i pazëvendësueshëm për sigurinë

Më: 15 maj 2020 Në ora: 19:43
Agim Aliu

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu ka vizituar policinë në këtë qytet, ku tha se uniformat e kaltra e zjarrfikësit ishin e mbeten krahu i pazëvendësueshëm për sigurinë aq të shtrenjtë të qytetarëve, pronën e familjen e pacenuar, rendin publik të kërcënuar nga pandemia e virusit COVID-19.

Ai ka falënderuar radhët e para të frontit të luftës me të padukshmen.

“Betejën bashkë e bëmë! Gëzimet e sfidat bashkë i ndamë”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat