​Rrëzohet nga skelet dhe lëndohet një punëtor - Bota Sot
​Rrëzohet nga skelet dhe lëndohet një punëtor

Ferizaj

​Rrëzohet nga skelet dhe lëndohet një punëtor

Më: 13 qershor 2020 Në ora: 12:17
Foto ilustrim

Një punëtor i një ndërmarrje në Ferizaj, derisa kishte qenë duke kryer punime brenda në një objekt në ndërtim e sipër ishte rrëzuar nga skelet dhe kishte pësuar lëndime trupore.

Viktima pas marrjes së tretmanit mjekësor në Qendrën Emergjente në Ferizaj është liruar në shtëpi.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe inspektorët komunal.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat