Përfshihet nga zjarri objekti i PTK-së në Ferizaj, nuk ka të lënduar - Bota Sot
Përfshihet nga zjarri objekti i PTK-së në Ferizaj, nuk ka të lënduar

Ferizaj

Përfshihet nga zjarri objekti i PTK-së në Ferizaj, nuk ka të lënduar

Më: 13 qershor 2020 Në ora: 21:20
Foto

Në qytetin e Ferizajt, është përfshirë nga zjarri objekti i Postës së Telekomit të Kosovës.

Shef i Sektorit të Operativës Rajonale në Ferizaj, Mehmedali Hajdini, ka thënë se nuk ka persona të lënduar nga ky.

“Ka ndodhur një zjarr janë ndezur disa pajisje, nuk kemi njohuri akoma sa është vlera e tyre”.

“Lëndime në njerëz nuk kemi, menjëherë kanë intervenuar njësitet e policisë dhe zjarrëfikësit”, ka thënë Hajdini.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat