Ferizaj: 35 raste të reja me Covid-19, një i shëruar

Ferizaj

Ferizaj: 35 raste të reja me Covid-19, një i shëruar

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 23:11
Foto ilustrim

Nga Komuna e Ferizajt bëjnë të ditur se kanë dalë 35 raste të reja me Covid-19.

“35 raste të reja me COVID-19 në Ferizaj dhe 1 i shëruar”.

“Nga njoftimi i IKSHPK-së lidhur me rastet e reja me COVID-19, bëhet e ditur se kemi edhe 35 raste të reja pozitive me këtë virus në Ferizaj dhe 1 të shëruar!”, thuhet në njoftimin e Komunës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat