Ferizaj, 212 raste aktive me Covid-19

Ferizaj

Ferizaj, 212 raste aktive me Covid-19

Më: 19 korrik 2020 Në ora: 17:32
Foto Ilustrim

Në Ferizaj, brenda 24 orëve të fundit janë 43 persona të shëruar nga Covid-19

Gjithashtu, janë shënuar edhe 11 raste të reja me koronavirus, thuhet në njoftimin e Komunës së Ferizajt.

“Nga njoftimi i IKSHPK-së lidhur me rastet e reja me COVID-19, bëhet e ditur se kemi edhe 11 raste të reja pozitive me këtë virus në Ferizaj që çon në 212 numrin e rasteve aktive dhe 43 të shëruar që çon në 210 numrin e të shëruarve”, thuhet në njoftim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat