Veseli: Me PDK-në dhe Agim Aliun, Ferizaj shndërrohet në qendër të zhvillimit ekonomik - Bota Sot
Veseli: Me PDK-në dhe Agim Aliun, Ferizaj shndërrohet në qendër të zhvillimit ekonomik

Ferizaj

E shtunë, 20 tetor 2018

Veseli: Me PDK-në dhe Agim Aliun, Ferizaj shndërrohet në qendër të zhvillimit ekonomik

Më: 23 shtator 2017 Në ora: 20:51
Pamje nga fushata

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli sot ka vazhduar fushatën në qytetin e Ferizajt.

Sipas Veselit, ferizajasit janë model i njerëzve punëtor, por që ka deklaruar se atyre u duhet një kryetar dhe qeverisje e mirë.

Në facebook, Veseli ka shkruar se me PDK-në dhe Agim Aliun, Ferizaji do të shndërrohet në qendër të zhvillimit ekonomik.

Lexoni postimin e plotë të Veselit:

Qytetarët e Ferizajt janë model i njerëzve të vyeshëm e punëtorë, por atyre u duhet një kryetar dhe një qeverisje më e mirë. Me PDK-në dhe Agim Aliun, ky qytet do të shndërrohet në një nga qendrat kryesore të zhvillimit ekonomik në vend.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test