Ja kush i’u bashkua LDK-së sot - Bota Sot
Ja kush i’u bashkua LDK-së sot

Ferizaj

E martë, 20 nëntor 2018

Ja kush i’u bashkua LDK-së sot

Më: 30 shtator 2017 Në ora: 22:49
Ferizaj

Sot në mbledhjen e radhës të Forumit Rinor të LDK-së në Ferizaj përveq diskutimeve për fushatën zgjedhore të zgjedhjeve të 22 tetorit, patëm nderin dhe kënaqësin qe radhëve tona i’u shtuan edhe disa të rinjë.

Këtyre të rinjëve, në emër të Forumit Rinor i’u uroi mirëseardhje kryetarja Miranda Xhokli si dhe nënkryetari i LDK në Ferizaj, z. Faruk Guri.
” Shpija e madhe e LDK-së është gjithmonë e hapur për të rinjët.

Të rinjët në LDK kanë hapsirë të veqantë dhe kanë përkrahjen e të gjitha strukturave dhe përkrahje të kryetarit Muharrem Sfarqa. Andaj ju ftoj për bashkpunim të sinqertë në realizimin e synimeve tuaja” tha nënkryetari i LDK-së në Ferizaj, z. Faruk Guri.

Të rinjët të cilët sot iu bashkuan radhëve të LDK-së janë:
Arbenita Cokli
Milos Aliu
Trëndelina Sylejmani
Arbnor Sylejmanii
Riad Fazliu
Arbër Shefkiu
Trimor Ukshini

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test