Lajm i pikëllueshëm për kryetarin e Ferizajt - Bota Sot
Lajm i pikëllueshëm për kryetarin e Ferizajt

Ferizaj

Lajm i pikëllueshëm për kryetarin e Ferizajt

Më: 21 tetor 2017 Në ora: 17:25
Muharrem Sfarqa

Kryetari aktual i Ferizajt, Muharrem Sfarqa ka marrë një lajm të pikëllueshëm.

Atij i ka vdekur shoku i kohës së rinisë së tij Agim Asllani.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Muharrem Sfarqa përmes Facebook-ut.

Me pikellim te thelle sot mora pjese ne mbledhjen komemorative te shokut tim te rinise Agim Asllanit. Ai u nda nga jeta pas nje semundje, duke na lene kujtimet me te bukura dhe kontributin e çmuar ne cdo sfere te jetes.

Image

Dua t’i shpreh ngushllime te sinqerta familjes dhe te gjithe atyre qe e njohen Agimin punetor , te beses e te fjales. U prefsh ne paqe miku im, kujtimi per ty nuk do te harrohet asnjehere.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test