LDK dhe AKR nënshkruajnë koalicion kundër PDK-së në këtë komunë - Bota Sot
LDK dhe AKR nënshkruajnë koalicion kundër PDK-së në këtë komunë

Ferizaj

LDK dhe AKR nënshkruajnë koalicion kundër PDK-së në këtë komunë

Nga: Bota sot Më: 12 nëntor 2017 Në ora: 12:23
LDK-AKR

Dega e Lidhjes Demokratike të Kosovës në Ferizaj, ka njoftuar se sot zyrtarisht do ta nënshkruajnë marrëveshje me degën e AKR-së, për përkrahjen e Muharrem Svarqa në balotazhin e 19 nëntorit.

Sipas njoftimit të LDK-së, marrëveshja do të nënshkruhet në zyret e LDK-së në Ferizaj, në ora 13:00.

Ndrsyhe Svarqa në balotazh do të ballafaqohet me kandidatin e PDK-së, Agim Aliu./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test