E fotografon votën pastaj e publikon në Instagram, shikoni çka shkruan - Bota Sot
E fotografon votën pastaj e publikon në Instagram, shikoni çka shkruan

Ferizaj

E fotografon votën pastaj e publikon në Instagram, shikoni çka shkruan

Më: 19 nëntor 2017 Në ora: 14:45
ilustrim

Një person e ka fotografuar voton në fshatin Koshare të Ferizajt

I njëjti votën e ka publikuar në profilin e tij në Instagram.

Demokracia në Veprim ka raportuar edhe për raste të tjera të fotografimit të votës dhe parregullësi të tjera.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test