I riu mashtroi zyrtarët komunalë duke ua marrë 480 euro – u tha se do i çonte në Gjermani - Bota Sot
I riu mashtroi zyrtarët komunalë duke ua marrë 480 euro – u tha se do i çonte në Gjermani

Ferizaj

I riu mashtroi zyrtarët komunalë duke ua marrë 480 euro – u tha se do i çonte në Gjermani

Më: 5 janar 2018 Në ora: 20:25
Ai u prezantua si zyrtar i një organizate e mashtroi një zyrtar duke i marr 400 euro

Një i ri nga Ferizaj kishte bërë një plan ambicioz për mashtrim që gati sa nuk e realizoi në tërësi.

Ai shkoi në Drejtorin e Arsimit në Gjilan dhe duke u prezantuar si zyrtar i një organizate e mashtroi një zyrtar duke i marr 400 euro.

Kurse një drejtori të një shkolle i mori 50 të tjera. Mirëpo, ai pasi kreu mashtrimet u zbulua e u arrestua.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...