Pas reshjeve të borës, pritje rreth dy orë në afërsi të Ferizajt - Bota Sot
Pas reshjeve të borës, pritje rreth dy orë në afërsi të Ferizajt

Ferizaj

Pas reshjeve të borës, pritje rreth dy orë në afërsi të Ferizajt

Më: 20 janar 2018 Në ora: 18:55
Foto ilustrim

Pas reshjeve të mëdha të borës që nisën sot në vendin tonë, në rrugën Gerlicë-Komogllavë në afërsi të Ferizajt, ka pasur kolona të gjatë mbi 10 kilometra dhe pritje gati rreth dy orë.

Reshjet e borës pritet të vazhdojnë edhe nesër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test