Ferizaj: Dyshime për marrëdhënie seksuale të një zyrtari në ambientin e komunës - Bota Sot
Ferizaj: Dyshime për marrëdhënie seksuale të një zyrtari në ambientin e komunës

Ferizaj

E premte, 16 nëntor 2018

Ferizaj: Dyshime për marrëdhënie seksuale të një zyrtari në ambientin e komunës

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 16:43
Komuna e Ferizajt

Në komunën e Ferizajt në mesditë është intervistuar një person mbi dyshimet për keqpërdorim të pozitës dhe hapsirës zyrtare.

Klan mëson se i intervistuari është një zyrtar komunal i komuniteteve, i cili dyshohet se ka keqpërdorur ambientin e punës për marrëdhënie seksuale me një të mitur.

Rreth këtij rasti media ka kontaktuar me Policinë e Kosovës ndërsa kanë pranuar se është intervistuar një i dyshuar por që nuk kanë njoftuar asgje rreth identiteti të tij apo pozitës që ai posedon.

Megjithatë Zëdhënësi i policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi, ka potencuar se pas intervistimit të të dyshuarit, nuk ka elemente të tilla të kësaj vepre penale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test