Detajet e vrasjes së të riut në Ferizaj - Bota Sot
Detajet e vrasjes së të riut në Ferizaj

Ferizaj

Detajet e vrasjes së të riut në Ferizaj

Më: 1 mars 2018 Në ora: 06:20
Krejt kjo ndodhi rreth orës 18:45 në rrugën e ”Reçakut” në hyrje të qytetit.

Një zënkë që nisi me fjalë në Ferizaj sonte përfundoi me vrasje.

Kështu B.H. nga Ferizaj pas një telashe që pati me një person u qëllua me armë zjarri ku edhe ndërroi jetë.

Krejt kjo ndodhi rreth orës 18:45 në rrugën e ”Reçakut” në hyrje të qytetit.

Në vendin e ngjarjes menjëherë dolën  policia dhe ekipet e forenzikës, të cilët edhe u morrën me rastin, njofton Klan Kosova.

Ndërkohë sipas raportimeve, dorasi i cili vrau 30 vjeçarin, tashmë është arrestuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test