Shi i madh në Ferizaj - Bota Sot
Shi i madh në Ferizaj

Ferizaj

E mërkurë, 17 tetor 2018

Shi i madh në Ferizaj

Më: 5 maj 2018 Në ora: 16:17
Pamje nga video

Një stuhi shiu ka përfshirë Ferizajin.

Erëra të fuqishme dhe shi kanë përfshirë komunën e Ferizajit.

Ky mot ka përfshirë edhe tjera vende, ku dje në Podujevë ka rënë edhe breshër i madh.

Edhe meterologët kanë parashikuar se ditëve në vijim ka mundësi për reshje lokale shiu, ndërsa fundjava me shtrëngata me shi.

Edhe-pse temperaturat pritet të pësojnë rënie, ato do të mbesin ende mbi vlera mesatare. Minimalet do të luhaten nga 10C deri në 13C, e ato maksimale nga 21C deri në 25C.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test