Breshër në Ferizaj - Bota Sot
Breshër në Ferizaj

Ferizaj

E premte, 16 nëntor 2018

Breshër në Ferizaj

Më: 5 maj 2018 Në ora: 16:45
Ferizaj

Pas motit të vranët dhe me shi mbi vendin tonë, qyteti i Ferizajt është mbuluar nga breshëri.

Në fotografitë e dërguara nga lexues, shihet sasia e madh e breshrit që ka rënë në këtë qytet të Kosovës.

Image

 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test