Panairi i prodhimeve vendore në Ferizaj - Bota Sot
Panairi i prodhimeve vendore në Ferizaj

Ferizaj

E martë, 23 tetor 2018

Panairi i prodhimeve vendore në Ferizaj

Më: 26 korrik 2018 Në ora: 09:34
Panairi i prodhimeve vendore

Sot bëhet hapja e panairit me prodhime vendore në “Plus Center”, ku do të merr pjesë kryetari i Ferizajt Agim Aliu, si dhe kryeministri i Kosovës, Ramush Haradniaj.

Ndërsa në orën 17:00 në bulevardin e qytetit fillojnë “Ditët e Diasporës”, për të vazhduar në orën 19:00 në Qendrën e Kulturës, ku do të mbahet mbrëmje me poetin Xhevdet Bajraj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test