Dëmtohen dyert e një shkolle në Ferizaj - Bota Sot
Dëmtohen dyert e një shkolle në Ferizaj

Ferizaj

Dëmtohen dyert e një shkolle në Ferizaj

Më: 17 tetor 2018 Në ora: 10:08
Ferizaj

Policia njofton se në një shkollë të Ferizajt persona të panjohur kanë hyrë në objekt dhe kanë dëmtuar dyert e shkollës.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Rexhep Bislimi” ku sipas Policisë drejtori i shkollës e ka raportuar rastin në Polici.

Nuk raportohet për ndonjë vjedhje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...