Florimi falenderon Dude Balje me një mirënjohje - Bota Sot
Florimi falenderon Dude Balje me një mirënjohje

Ferizaj

Florimi falenderon Dude Balje me një mirënjohje

Më: 29 nëntor 2018 Në ora: 12:29
Boksieri nga Ferizaji, Florim Xhabiri dhe Dude Balje

Boksieri nga Ferizaji, Florim Xhabiri i cili për shkak një sëmundje është dashur një kohë të largohet para kohe nga ëndra e tij që të bëhet boksier,  po vazhdon të jetë i dashur tek njerëzit që e njohin, kurse ai nuk po harohet edhe nga deputetja Duda Balje e cila mbanë edhe pozicionin e kryetares së Komisionit për të Drejtat e Njeriut, Barazinë Gjinore, Persona të Pagjetur . Bajla edhe njëherë e ka pranuar në kabinetin e saj ku edhe e ka mbështet që të kthehet normales, ndërkohë që Xhabiri në emër të fedetatës së kickboksit zviran ICF, asaj i ka dhuruar një mirënjohje për gjithë atë që po bën për mbështetjen e Florim Xhabirit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test