Ferizaj, treni rrezikon veturat - Bota Sot
Ferizaj, treni rrezikon veturat

Ferizaj

Ferizaj, treni rrezikon veturat

Më: 8 dhjetor 2018 Në ora: 23:24
Foto

Nuk është hera e parë që sinjalizimi dhe laurat që tregojnë kalimin e trenit kanë dështuar në Ferizaj.

Në rrugën “Driton Islami”, përkatësisht afër ish fabrikës së Vajit, për pak nuk ndodhi një tragjedi, 

Në këtë vend ekzistojnë edhe laurat edhe shenjat sinjalizuese vetëm se sonte kanë dështuar atëherë kur treni ka kaluar andej pari.

Kjo nuk është hera e parë që kur treni kalon ,laurat të mbeten të ngritura.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test